Damian Lenkiewicz
31-07-1992 (lat 31)
Białogard
Białogard
Polska
Pomocnik
178 cm
73 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. II | Elana Toruń | 15 | 3 | 1186 min | 2 | 1 | 5 | Zobacz szczegóły » | |
2022/2023 | IV liga kujawsko-pomorska | Elana Toruń | 23 | 3 | 1665 min | 5 | 2 | Zobacz szczegóły » | ||
2021/2022 | III liga, gr. II | Elana Toruń (jesień) | 10 | 826 min | 2 | 3 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2020/2021 | III liga, gr. II | Elana Toruń | 21 | 12 | 2002 min | 5 | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2019/2020 | II liga | Elana Toruń | 8 | 3 | 617 min | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2018/2019 | II liga | Elana Toruń | 1 | 23 | 388 min | 2 | Zobacz szczegóły » | |||
2017/2018 | III liga, gr. II | Elana Toruń | 14 | 6 | 1120 min | 1 | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2016/2017 | III liga, gr. II | Elana Toruń | 12 | 6 | 1093 min | 2 | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2014/2015 | I liga | Miedź Legnica (jesień) | 10 | 2 | 733 min | 1 | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | |
2014/2015 | II liga | Górnik Wałbrzych | 13 | 2 | 1085 min | 1 | 1 | Zobacz szczegóły » | ||
2013/2014 | II liga, grupa zachodnia | Raków Częstochowa | 20 | 5 | 1669 min | 3 | 4 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2012/2013 | I liga | Miedź Legnica | 10 | 10 | 864 min | 2 | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. II 2023/2024 Elana Toruń
mecze:
18
Podstawowy:
15
Z ławki:
3
Czas na boisku:
1186 min
2
1
0
5
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elana Toruń | 3 - 0 | Błękitni Stargard (szczegóły) | 17:00 05-08-2023 | Z | 90 | ||||||
2 | Zawisza Bydgoszcz | 0 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 19:46 12-08-2023 | R | 90 | ||||||
3 | Elana Toruń | 1 - 2 | Vineta Wolin (szczegóły) | 17:00 19-08-2023 | P | 90 | ||||||
4 | Polonia Środa Wielkopolska | 1 - 3 | Elana Toruń (szczegóły) | 17:30 23-08-2023 | Z | 87 | 1 | 1 | ||||
5 | Elana Toruń | 0 - 0 | Świt Skolwin (szczegóły) | 16:00 27-08-2023 | R | 90 | 1 | |||||
6 | Gedania Gdańsk | 0 - 2 | Elana Toruń (szczegóły) | 17:00 01-09-2023 | Z | 57 | ||||||
7 | Elana Toruń | 1 - 0 | Noteć Czarnków (szczegóły) | 16:00 09-09-2023 | Z | 71 | 1 | |||||
8 | GOSRiT Luzino | 1 - 2 | Elana Toruń (szczegóły) | 13:00 16-09-2023 | Z | 70 | ||||||
9 | Elana Toruń | 1 - 0 | Sokół Kleczew (szczegóły) | 16:00 23-09-2023 | Z | |||||||
10 | Elana Toruń | 4 - 0 | Unia Solec Kujawski (szczegóły) | 16:00 01-10-2023 | Z | 65 | 1 | |||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Flota Świnoujście | 3 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 15:00 07-10-2023 | P | 46 | ||||||
12 | Unia Swarzędz | 0 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 13:00 14-10-2023 | R | 90 | 1 | |||||
13 | Cartusia Kartuzy | 2 - 2 | Elana Toruń (szczegóły) | 14:00 31-10-2023 | R | 77 | ||||||
14 | Elana Toruń | 1 - 0 | Pogoń II Szczecin (szczegóły) | 14:00 28-10-2023 | Z | |||||||
15 | KP Starogard Gdański | 0 - 4 | Elana Toruń (szczegóły) | 13:00 04-11-2023 | Z | 69 | ||||||
16 | Elana Toruń | 1 - 0 | Pogoń Nowe Skalmierzyce (szczegóły) | 13:00 11-11-2023 | Z | 27 | ||||||
17 | Elana Toruń | 3 - 0 | Stolem Gniewino (szczegóły) | 13:00 18-11-2023 | Z | 21 | ||||||
18 | Błękitni Stargard | 3 - 3 | Elana Toruń (szczegóły) | 13:00 25-11-2023 | R | 68 | 1 | |||||
19 | Elana Toruń | 1 - 0 | Zawisza Bydgoszcz (szczegóły) | 17:00 02-03-2024 | Z | |||||||
20 | Vineta Wolin | 1 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 12:00 09-03-2024 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Elana Toruń | 2 - 3 | Polonia Środa Wielkopolska (szczegóły) | 14:00 16-03-2024 | P | |||||||
22 | Świt Skolwin | 1 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 15:00 23-03-2024 | P | 71 | 1 | |||||
23 | Elana Toruń | 1 - 0 | Gedania Gdańsk (szczegóły) | 15:00 30-03-2024 | Z | |||||||
24 | Noteć Czarnków | 0 - 0 | Elana Toruń (szczegóły) | 14:00 06-04-2024 | R | |||||||
25 | Elana Toruń | 3 - 0 | GOSRiT Luzino (szczegóły) | 15:00 13-04-2024 | Z | 7 | ||||||
26 | Sokół Kleczew | 0 - 1 | Elana Toruń (szczegóły) | 16:00 20-04-2024 | Z | |||||||
27 | Unia Solec Kujawski | 0 - 2 | Elana Toruń (szczegóły) | 14:00 27-04-2024 | Z | |||||||
28 | Elana Toruń | 0 - 0 | Flota Świnoujście (szczegóły) | 16:00 04-05-2024 | R | |||||||
29 | Elana Toruń | - | Unia Swarzędz (szczegóły) | 16:00 11-05-2024 | ||||||||
30 | Elana Toruń | - | Cartusia Kartuzy (szczegóły) | 17:00 15-05-2024 | ||||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | Pogoń II Szczecin | - | Elana Toruń (szczegóły) | 19-05-2024 | ||||||||
32 | Elana Toruń | - | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 26-05-2024 | ||||||||
33 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Elana Toruń (szczegóły) | 02-06-2024 | ||||||||
34 | Elana Toruń | - | Stolem Gniewino (szczegóły) | 09-06-2024 |