Łukasz Kopka
03-01-1996 (lat 28)
Sztum
Sztum
Polska
Pomocnik
177 cm
67 kg
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | IV liga pomorska | Grom Nowy Staw (wiosna) | 10 | 870 min | 3 | Zobacz szczegóły » | ||||
2023/2024 | III liga, gr. I | Concordia Elbląg (jesień) | 11 | 1 | 979 min | 2 | 1 | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » |
2022/2023 | III liga, gr. I | Concordia Elbląg | 31 | 1 | 2789 min | 10 | 5 | 12 | Zobacz szczegóły » | |
2021/2022 | IV liga warmińsko-mazurska | Concordia Elbląg | 23 | 2 | 2029 min | 7 | 5 | 1 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | III liga, gr. I | Concordia Elbląg | 25 | 4 | 2147 min | 3 | 3 | 6 | Zobacz szczegóły » | |
2017/2018 | III liga, gr. II | GKS Przodkowo (jesień) | 12 | 1028 min | 6 | Zobacz szczegóły » | ||||
2016/2017 | III liga, gr. I | Łódzki KS | 29 | 3 | 2533 min | 2 | 3 | Zobacz szczegóły » | ||
2015/2016 | II liga | Legionovia Legionowo | 14 | 10 | 1308 min | 1 | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2014/2015 | III liga bałtycka | Lechia II Gdańsk | 11 | 5 | 1047 min | 2 | 2 | 2 | Zobacz szczegóły » | |
2013/2014 | III liga bałtycka | Lechia II Gdańsk | 7 | 2 | 486 min | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2012/2013 | III liga bałtycka | Lechia II Gdańsk | 1 | 46 min | Zobacz szczegóły » |
IV liga warmińsko-mazurska 2021/2022 Concordia Elbląg
mecze:
25
Podstawowy:
23
Z ławki:
2
Czas na boisku:
2029 min
7
0
1
5
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zatoka Braniewo | 0 - 2 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 07-08-2021 | Z | 30 | ||||||
2 | Concordia Elbląg | 6 - 1 | Błękitni Orneta (szczegóły) | 17:00 14-08-2021 | Z | 90 | 1 | |||||
3 | Olimpia II Elbląg | 0 - 0 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 13:00 22-08-2021 | R | |||||||
4 | Concordia Elbląg | 4 - 1 | Mrągovia Mrągowo (szczegóły) | 17:00 28-08-2021 | Z | 90 | ||||||
5 | MKS Korsze | 0 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 17:00 04-09-2021 | Z | 90 | ||||||
6 | Błękitni Pasym | 0 - 4 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 16:30 11-09-2021 | Z | 77 | ||||||
7 | Concordia Elbląg | 1 - 0 | Granica Kętrzyn (szczegóły) | 16:00 18-09-2021 | Z | 45 | ||||||
8 | Polonia Lidzbark Warmiński | 2 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 17:30 25-09-2021 | P | 90 | ||||||
9 | Concordia Elbląg | 7 - 0 | Mazur Ełk (szczegóły) | 15:30 02-10-2021 | Z | 90 | 3 | |||||
10 | Huragan Morąg | 1 - 0 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 09-10-2021 | P | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | Jeziorak Iława | 1 - 1 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 16-10-2021 | R | 90 | ||||||
12 | DKS Dobre Miasto | 1 - 3 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 23-10-2021 | Z | 90 | ||||||
13 | Concordia Elbląg | 2 - 1 | Motor Lubawa (szczegóły) | 14:00 30-10-2021 | Z | 90 | ||||||
14 | Pisa Barczewo | 1 - 2 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 13:30 06-11-2021 | Z | 90 | 1 | |||||
15 | Concordia Elbląg | 1 - 0 | Polonia Iłowo (szczegóły) | 13:00 13-11-2021 | Z | 90 | 1 | |||||
16 | Concordia Elbląg | 4 - 1 | Zatoka Braniewo (szczegóły) | 13:00 20-11-2021 | Z | 90 | ||||||
17 | Błękitni Orneta | 1 - 3 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 15:00 19-03-2022 | Z | 90 | 1 | |||||
18 | Concordia Elbląg | 0 - 0 | Olimpia II Elbląg (szczegóły) | 15:00 26-03-2022 | R | 90 | ||||||
19 | Mrągovia Mrągowo | 1 - 2 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 16:00 02-04-2022 | Z | 80 | 1 | |||||
20 | Concordia Elbląg | 3 - 0 | MKS Korsze (szczegóły) | 16:00 09-04-2022 | Z | 71 | 1 | |||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Concordia Elbląg | 6 - 0 | Błękitni Pasym (szczegóły) | 16:00 16-04-2022 | Z | |||||||
22 | Granica Kętrzyn | 1 - 3 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 16:00 23-04-2022 | Z | |||||||
23 | Concordia Elbląg | 4 - 0 | Polonia Lidzbark Warmiński (szczegóły) | 16:00 30-04-2022 | Z | 90 | ||||||
24 | Mazur Ełk | 1 - 14 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 16:00 07-05-2022 | Z | 46 | 1 | |||||
25 | Concordia Elbląg | 3 - 1 | Huragan Morąg (szczegóły) | 16:00 14-05-2022 | Z | 90 | ||||||
26 | Concordia Elbląg | 4 - 1 | Jeziorak Iława (szczegóły) | 16:00 21-05-2022 | Z | 90 | 1 | |||||
27 | Concordia Elbląg | 1 - 2 | DKS Dobre Miasto (szczegóły) | 16:00 28-05-2022 | P | 90 | ||||||
28 | Motor Lubawa | 1 - 3 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 16:00 04-06-2022 | Z | 90 | 1 | |||||
29 | Concordia Elbląg | 2 - 0 | Pisa Barczewo (szczegóły) | 16:00 11-06-2022 | Z | |||||||
30 | Polonia Iłowo | 4 - 4 | Concordia Elbląg (szczegóły) | 17:00 18-06-2022 | R | 60 | 1 |