Karol Zieliński
20-01-1996 (lat 28)
Napastnik
Sezon | Rozgrywki | Drużyna | podst | z ławki | czas | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/2024 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 13 | 12 | 1187 min | 6 | 1 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2020/2021 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 8 | 5 | 708 min | 3 | 2 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2019/2020 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański (wiosna) | 1 | 23 min | Zobacz szczegóły » | |||||
2018/2019 | III liga, gr. II | Bałtyk Gdynia (jesień) | 3 | 11 | 555 min | 1 | 1 | 4 | Zobacz szczegóły » | |
2017/2018 | III liga, gr. II | KP Starogard Gdański | 16 | 13 | 1341 min | 3 | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » | |
2017/2018 | III liga, gr. II | Jarota Jarocin (jesień) | 3 | 1 | 215 min | Zobacz szczegóły » | ||||
2016/2017 | II liga | Olimpia Zambrów (wiosna) | 9 | 5 | 807 min | 3 | Zobacz szczegóły » | |||
2016/2017 | II liga | Kotwica Kołobrzeg (jesień) | 6 | 11 | 720 min | 1 | 1 | 3 | Zobacz szczegóły » | |
2015/2016 | III liga bałtycka | Kaszubia Kościerzyna | 14 | 1 | 1227 min | 5 | 1 | 4 | 1 | Zobacz szczegóły » |
2015/2016 | II liga | Kotwica Kołobrzeg (wiosna) | 10 | 203 min | 2 | 1 | Zobacz szczegóły » | |||
2014/2015 | III liga bałtycka | Lechia II Gdańsk | 4 | 4 | 442 min | 1 | Zobacz szczegóły » |
III liga, gr. II 2020/2021 KP Starogard Gdański
mecze:
13
Podstawowy:
8
Z ławki:
5
Czas na boisku:
708 min
3
2
0
4
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KP Starogard Gdański | 2 - 6 | Jarota Jarocin (szczegóły) | 17:00 01-08-2020 | P | |||||||
2 | Elana Toruń | 1 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 21-10-2020 | Z | 69 | ||||||
3 | KP Starogard Gdański | 3 - 0 | Górnik Konin (szczegóły) | 17:00 15-08-2020 | Z | 17 | ||||||
4 | Radunia Stężyca | 5 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 15:00 23-08-2020 | P | 13 | 1 | |||||
5 | KP Starogard Gdański | 2 - 0 | Chemik Police (szczegóły) | 16:00 29-08-2020 | Z | 1 | 1 | 1 | ||||
6 | GKS Przodkowo | 1 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 14:00 05-09-2020 | R | |||||||
7 | KP Starogard Gdański | 1 - 3 | Unia Swarzędz (szczegóły) | 13:00 12-09-2020 | P | 12 | ||||||
8 | Gwardia Koszalin | 0 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 16:00 19-09-2020 | Z | 90 | 1 | |||||
9 | KP Starogard Gdański | 2 - 4 | Świt Skolwin (szczegóły) | 16:00 26-09-2020 | P | 90 | ||||||
10 | Gryf Wejherowo | 2 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 15:00 03-10-2020 | P | 90 | 1 | 1 | ||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
11 | KP Starogard Gdański | 3 - 1 | Bałtyk Koszalin (szczegóły) | 15:00 10-10-2020 | Z | 71 | 1 | 1 | ||||
12 | KP Starogard Gdański | 2 - 1 | Kotwica Kołobrzeg (szczegóły) | 15:00 17-10-2020 | Z | |||||||
13 | Nielba Wągrowiec | 0 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 14:00 24-10-2020 | Z | 64 | 1 | |||||
14 | KP Starogard Gdański | 0 - 1 | Flota Świnoujście (szczegóły) | 13:00 31-10-2020 | P | 72 | ||||||
15 | Polonia Środa Wielkopolska | 0 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 13:00 25-11-2020 | Z | |||||||
16 | KP Starogard Gdański | 1 - 0 | Pomorzanin Toruń (szczegóły) | 13:00 28-11-2020 | Z | 29 | ||||||
17 | Bałtyk Gdynia | 1 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 21-11-2020 | R | 90 | ||||||
18 | KP Starogard Gdański | 0 - 3 | Sokół Kleczew (szczegóły) | 14:00 06-03-2021 | P | |||||||
19 | Unia Janikowo | 0 - 0 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 12:00 13-03-2021 | R | |||||||
20 | KP Starogard Gdański | 1 - 0 | Pogoń II Szczecin (szczegóły) | 15:00 20-03-2021 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
21 | Mieszko Gniezno | 0 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 14:00 27-03-2021 | Z | |||||||
22 | Elana Toruń | 0 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 16:00 07-04-2021 | Z | |||||||
23 | Pogoń II Szczecin | 0 - 3 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 11:00 11-04-2021 | Z | |||||||
24 | KP Starogard Gdański | 2 - 1 | GKS Przodkowo (szczegóły) | 15:00 17-04-2021 | Z | |||||||
25 | Bałtyk Gdynia | 2 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 13:00 24-04-2021 | P | |||||||
26 | KP Starogard Gdański | 0 - 2 | Radunia Stężyca (szczegóły) | 16:00 01-05-2021 | P | |||||||
27 | Świt Skolwin | 1 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 08-05-2021 | Z | |||||||
28 | KP Starogard Gdański | 0 - 4 | Polonia Środa Wielkopolska (szczegóły) | 16:00 15-05-2021 | P | |||||||
29 | KP Starogard Gdański | 1 - 1 | Elana Toruń (szczegóły) | 16:00 22-05-2021 | R | |||||||
30 | KP Starogard Gdański | 3 - 1 | Pogoń II Szczecin (szczegóły) | 16:00 28-05-2021 | Z | |||||||
Kolejka | Mecz | Podst | z ławki | czas | ||||||||
31 | GKS Przodkowo | 0 - 2 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 02-06-2021 | Z | |||||||
32 | KP Starogard Gdański | 3 - 1 | Bałtyk Gdynia (szczegóły) | 16:00 06-06-2021 | Z | |||||||
33 | Radunia Stężyca | 0 - 1 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 13:00 12-06-2021 | Z | |||||||
34 | KP Starogard Gdański | 0 - 2 | Świt Skolwin (szczegóły) | 18:00 18-06-2021 | P | |||||||
35 | Polonia Środa Wielkopolska | 2 - 0 | KP Starogard Gdański (szczegóły) | 17:00 25-06-2021 | P |